loading
loading
Fotele stylowe
Pikowane sofy
Wyrafinowane sypialnie
Eleganckie meble
Parma

O nas

Jako Estilo Design jesteśmy ludźmi z pasją, od lat pracującymi w branży meblowej. Łączy nas ogromne doświadczenie, zaangażowanie i dodatkowo mamy to szczęście, że zakresy w których się specjalizujemy uzupełniają się, co pozwala nam efektywnie tworzyć i rozwijać się. Nasze wcześniejsze doświadczenia związane były z wiodącymi meblowymi firmami produkcyjnymi na rynku polskim.

 
Początkiem dla marki Estilo Design była chęć stworzenia czegoś „naszego wspólnie” – wykorzystując wszystko to co mamy najcenniejsze: wiedzę, doświadczenie, umiejętności, zapał i przede wszystkim pomysły, które sprostają najwyższym wymaganiom. To co tworzymy to ręcznie rzeźbione meble stylowe z doskonałego drewna włoskiego, ubrane w najlepszej jakości skórę i tkaniny w szerokiej gamie kolorystycznej i efektownych połączeniach. To meble dla osób wymagających, doceniających ręczną pracę i wysoką jakość – zarówno produktu finalnego jak również obsługi klienta. Nasze meble budujemy z pasją, opierając się na wspólnych doświadczeniach. Są one efektem pracy na indywidualne zlecenie – na bazie najwyższej jakości komponentów z Włoch i Hiszpanii.
 
Zapraszamy serdecznie do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą na meble stylowe: fotele, sofy, łóżka tapicerowane, krzesła pod hasłem BAROK by Estilo Design.